בשוק ה-MPV ההיברידיים-עד-הגדולים,Forthing Xinghai V9בולט עם מיצובו "מתאים לעסקים ולמשפחה". בנוי על "ארכיטקטורת ה-Super Cube EMA Architecture" של Dongfeng Forthing, דגם הדגל הזה משלב טווח מקיף ארוך במיוחד של 1300 ק"מ, גוף של 5.23-מטר בגודל מלא- ופיסה גמישה של שבעה מושבים. הוא מספק הן את היוקרה המצופה בקבלה עסקית והן את הרבגוניות הנדרשת לשימוש משפחתי. מחירו של כ-200,000 יואן, ה-Xinghai V9 מתחרה ישירות בפלח ה-MPV היוקרתי של 400,000 יואן, שנשלט בעבר על ידיביואיק GL8ודנזה D9. בהשוואה למתחרים דומים-במחירים כמו Trumpchi E8 ו-BYD Xia, הוא מגדיר מחדש את הערך בפלח ה-MPV האמצעי-ל-הגדול עם "תצורת פרימיום, פנים מרווח וטווח פנוי-לדאגות."
עיצוב חיצוני: אסתטיקה סינית, נועז אך מעשי


ה-Forthing Xinghai V9 כולל עיצוב קדמי- של "Qingyun Ladder". תשעה לוחות גריל אופקיים משויכים לפנסי הפניקס -כנפיים-בסגנון הפניקס, ומאזנים את הסמכות של MPV עסקי עם החום של מכונית משפחתית. בהשוואה לחזית האגרסיבית יותר של Voyah Dreamer, Xinghai V9 נראה ידידותי ורב-תכליתי. פירוט כרום בגריל משפר את העידון, בעוד הפגוש הקדמי בעל שלושת ה-חלקים עם פתחי אוורור צדדיים משפר את האווירודינמיקה ומצנן את הבלמים במהירויות גבוהות. הפנסים הקדמיים תומכים בפונקציות הדלקה/כיבוי אוטומטי וכיבוי{10}}מושהה, ומספקים תאורה חזקה גם בתנאי נהיגה מורכבים. העיצוב משלב עקרונות אסתטיים סיניים תוך שמירה על פרקטיות.


קווי הצד חלקים, ואורך 5230 מ"מ בשילוב עם בסיס גלגלים של 3018 מ"מ יוצר פרופורציות הרמוניות ופנים מרווח. הגג הישר ממקסם את מרווח הראש לכל הנוסעים. דלתות הזזה חשמליות כפולות מגיעות כסטנדרט, המשפרות את קלות הכניסה והיציאה, במיוחד עבור קשישים, ילדים או נוסעים עסקיים. חיפוי הדלתות של כרום תואם לגלגלים מרובים בגודל 18-אינץ', המיועדים לאווירודינמיקה ולרעש כביש נמוך. הגוף כולל גם נקודות הרכבה עבור מתלה גג להרחבת קיבולת המטען.


העיצוב האחורי מינימליסטי ואלגנטי. פנסי LED אחוריים ברוחב מלא- מבטיחים נראות גבוהה בלילה, עם הלוגו של FORTHING המשפר את זיהוי המותג. לעומת הדרמטיZEEKR 009, Xinghai V9 נראה רגוע ומעודן. שקעי פליטה נסתרים ופלטת פגוש אחורית כסופה מוסיפים פרקטיות ומתיישרים עם מגמות עיצוב מודרניות של רכבי אנרגיה-חדשים. דלת תא המטען החשמלית תומכת בפתיחה ללא ידיים- לנוחות בעת נשיאת חפצים.
פנים: יוקרתי, שקט, חכם ונוח


תא הנוסעים מעוצב כ"תא טייס עוטף חלל", תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה המתאימים לילדים ולקשישים. האזור המרכזי כולל אשכול תצוגה כפול בגודל 12.3-אינץ' ומסך מגע מרכזי בגודל 12.3 אינץ', המופעל על ידי Qualcomm Snapdragon 8155, המבטיח ביצועים חלקים והיענות מהירה. הלחצנים הפיזיים נשארים לבקרת אקלים ומצב נהיגה לתפעול בטוח יותר בזמן נהיגה. ידית ההילוכים האלקטרונית מעוצבת בצורה ארגונומית, עם טעינה אלחוטית ויציאות USB-C בקרבת מקום.




בסיס גלגלים של 3018 מ"מ מספק מרחב פנימי נדיב. השורה השנייה כוללת מושבים בסגנון-תעופה עם פונקציות כוונון חשמלי, אוורור, חימום ועיסוי. ניתן להאריך את משענת הרגליים למצב "שטוח". לשורה השלישית יש פיצול של 4/6 ומספקת 455 מ"מ של מרווח רגליים למבוגרים, תוך הימנעות ממגבלות השורה השלישית של MPV- הרגילות. אפילו לנוסע בגובה 180 ס"מ יש מרווח ראש בשורה השלישית. הנוחות הכללית עולה על זו של Wey Gaoshan.


הרכב כולל זכוכית אטומה לרעש רב-, זכוכית פרטית אחורית, ומציע תא נוסעים שקט הדומה למכוניות MPV יוקרתיות, העולה על הטראמפצ'י M8 בבידוד רעשים. תאורת סביבה פנימית תומכת ב-10 מצבי צבע ליצירת אווירות שונות לשימוש עסקי או משפחתי. עיטורים בינוניים- עד-גבוהים כוללים מצלמות פנורמיות של 360 מעלות, בקרת שיוט אדפטיבית ושליטה קולית לניווט, אקלים ובידור. מושב הנהג תומך בהתאמה ל-6-כיוונים עם תמיכת מותניים לנוחות למרחקים ארוכים.
שלדה וטיפול
ה-Xinghai V9 משתמש במתלה עצמאית קדמית של MacPherson +-רב קישורים מאחור המכווננת לנוחות. הגה הכוח החשמלי קל במהירויות נמוכות לנהיגה עירונית ויציב במהירויות גבוהות. הגוף משתמש ב-65% פלדה בחוזק-במבנה דמוי כלוב-לצורך קשיחות פיתול, מה שמבטיח יציבות במהלך פניות. מוט מייצב רוחבי משפר עוד יותר את קשיחות הגוף בכבישים משובשים.


מערכת הנעה ויעילות דלק
ה-Xinghai V9 PHEV מופעל על ידי מערכת היברידית 1.5T פלאג-: מנוע 1.5T (113 קילוואט), מנוע חשמלי (150 קילוואט), הספק מערכת משולבת 228 קילוואט, מומנט 540 ננומטר, משודך לתיבת הילוכים DHT עם הילוך 1. תאוצה 0–100 קמ"ש טובה יותר מטראמפצ'י E8. מצב חשמלי מאפשר נסיעה יומיומית שקטה. סוללת LiFePO4 בנפח 34.9 קילו-וואט מספקת טווח חשמלי של 200 ק"מ וטווח מקיף של 1300 ק"מ. צריכת הדלק עם סוללה מרוקנת היא 5.27 ליטר/100 ק"מ, וטעינה מהירה מ-30%-80% אורכת 18 דקות בלבד.


קיבולת מטען ומעשיות
ל-Xinghai V9 נפח תא מטען של 593 ל', הניתן להרחבה ל-2616 ל' כשהשורה השלישית מקופלת. זה יכול להכיל מזוודות, ציוד ספורט, או לשמש זמנית כמקום אחסון נייד. אחסון מתחשב כולל קונסולה מרכזית עמוקה, כיסי דלת וכיסי גב.


מחיר ותחרותיות בשוק
המחיר של Xinghai V9 נמוך במעל 50% ממכוניות MPV יוקרתיות כמו ביואיק GL8 ו-Denza D9, אך עם זאת מציע דלתות הזזה חשמליות כפולות, דלת תא מטען חשמלית וטווח נסיעה חשמלי טהור של 200 ק"מ כסטנדרט. בהשוואה לטראמפצ'י E8 ו-BYD Xia, הוא מציע ממדים גדולים יותר, טווח ארוך יותר ומרחב גמיש יותר. אחריות: 8 שנים/160,000 ק"מ, כיסוי סוללה לכל החיים לבעלים הראשון. לשווקים במזרח התיכון ובמרכז אסיה, הטווח הארוך והעמידות שלו מתאימים לכבישים מורכבים ולנסיעות-ארוכות. בהשוואה לרכבי שטח כמו לינקולן נאוטילוס, הוא מספק מרחב גמיש יותר וצריכת אנרגיה נמוכה יותר, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור משתמשים עסקיים ומשפחתיים כאחד.
מַסְקָנָה
ה-Forthing Xinghai V9 2026 מדגיש "תצורה מובחרת, פנים מרווח וטווח פנוי-לדאגות." זה מאזן יוקרה עסקית עם פרקטיות משפחתית. אין לו את הביצועים האגרסיביים של ZEEKR 009, אבל עונה על צרכי החשמל היומיומיים והארוכים-. הוא זול יותר מ-Voyah Dreamer, אך עם זאת מציע נוחות המשתווה למכוניות MPV יוקרתיות.מתאים למשפחות המחפשות ערך ולמשתמשים עסקיים המתמקדים ביעילות עלות.
מפרט2026 Forthing Xinghai V9
| פרמטרים | תצורה ספציפית |
| EXW | $40,096 |
| יצרנים | דונגפנג פנג-שינג |
| רָמָה | MPV בינוני-עד-גדול |
| סוג אנרגיה | חבר-היברידית |
| תאריך השקה | 2026/1/29 |
| מָנוֹעַ | מנוע 1.5T 154 כ"ס L4 מוגדש טורבו |
| הספק מנוע מרבי (kW) | 113 |
| הספק כולל של מנועים חשמליים (kW) | 150 |
| מומנט כולל של המנוע החשמלי (N·m) | 310 |
| תֵבַת הִלוּכִים | תיבת הילוכים ייעודית DHT היברידית 1 הילוך |
| אורך × רוחב × גובה (מ"מ) | 5248×1920×1950 |
| מבנה הגוף | MPV 5 דלתות 7 מושבים |
| מהירות מרבית (קמ"ש) | 180 |
| תאוצה 0-100 קמ"ש (שניות) | 9.5 |
| צריכת דלק משולבת WLTC (L/100 ק"מ) | 1.2 |
| WLTC טווח חשמלי טהור (ק"מ) | 160 |
| טווח משולב CLTC (ק"מ) | 1300 |
| תקופת אחריות לרכב | שמונה שנים או 160,000 קילומטרים |
| מדיניות אחריות הבעלים הראשון עבור מוצרי אלקטרוניקה משולשת (סוללה, מנוע ובקרה אלקטרונית) | אחריות לכל החיים / לא-מסחרית |
| שיטת הנהיגה | מנוע- קדמי, הנעה- קדמית |
| פריסת ישיבה | 2002/2/3 |
| סוג דלת הזזה צדדית | חשמלי דו-צדדי- |
| כוח פריקת AC חיצוני (kW) | 6 |
שאלות נפוצות
שאלה 1: מהם יתרונות הליבה של Forthing Xinghai V9 2026?
ת: ארבע נקודות מפתח: 1) טווח סופר ארוך: 200 ק"מ חשמלי טהור, 1300 ק"מ משולב, מבטל חרדת טווח. 2) מרחב גמיש: 2+2+3 שבעה-פריסת מושבים, שורה שלישית מתקפלת להרחבת תא המטען ל-2616 L. 3) עלות-דלת הזזה חשמלית: יעילה 12.3-מסכים כפולים סטנדרטיים. 4) נסיעה נוחה: שלדה מכוונת לנוחות, זכוכית רב-שכבתית אטומה לרעש.
ש 2: איך המרחב ונוחות הרכיבה?
ת: גודל גוף 5230×1920×1820 מ"מ, בסיס גלגלים 3018 מ"מ. מושבים תעופה-שניים עם אוורור, חימום ועיסוי; משענת רגליים נמשכת למצב "שטוח". מרווח רגליים-שלישי 455 מ"מ, מבוגרים רוכבים בנוחות. גג שטוח ממקסם את מרווח הראש. זכוכית אטומה לרעש רב-מבודדת רעשים. נוח יותר מטרומצ'י M8.
ש 3: מה לגבי כוח וצריכת דלק?
ת: 1.5T PHEV, הספק כולל 228 קילוואט, מומנט 540 ננומטר. תאוצה חלקה וחזקה. טווח חשמלי 200 ק"מ, משולב 1300 ק"מ. צריכת דלק 5.27 ל'/100 ק"מ.
ש 4: האם הסוללה בטוחה ומהירה לטעינה?
ת: 34.9 קילוואט-שעה LiFePO4, עבר 200+ מבחני בטיחות, IP68, מניעת בריחת תרמית. טעינה מהירה 30%-80% תוך 18 דקות. אחריות רשמית לטווח ארוך.
ש 5: איך המחיר משתווה והאם הוא מתאים לעסקים?
ת: המחיר נמוך בהרבה מביואיק GL8 ודנזה D9, דלתות הזזה חשמליות כפולות סטנדרטיות, מושבי עור, מצלמה פנורמית של 360 מעלות. חומרים ידידותיים לסביבה ותא שקט עונים על צורכי הקבלה של העסק. טווח ארוך יותר ומרחב גמיש הופכים אותו לאידיאלי עבור-משתמשים עסקיים בעלי מודעות.
תגיות פופולריות: ספקי 2026 forthing xinghai v9 phev mpv, סין 2026 forthing xinghai v9 phev mpv

